• Ta’lim muassasalari professor–o‘qituvchilari va talabalar uchun qulay tarif
TA’LIM tarif rejasi – bu eng hamyonbop mobil aloqa yechimini izlayotgan ta’lim muassasalari talabalari va professor-o‘qituvchilar uchun qulay tarifdir.
Oyiga 34 900 so‘m evaziga TA’LIM tarif rejasi o‘z ichiga 8000 Mb Internet-trafik, 1000 daqiqa (va O‘zbekiston bo‘ylab 300 daqiqa) va 500 ta SMS oladi.
Shuningdek, mobil Internetdan yanada hamyonbop narxlarda foydalanishni ta’minlash maqsadida nominal qiymati 5 000, 8 000 va 12 000 MB bo‘lgan maxsus Internet-paketlar taqdim etiladi. Ushbu paketlar odatiy Internet-paketlardan 20% gacha arzon hisoblanadi.
TA’LIM tarif rejasi ta’lim tizimiga oid bir qator afzalliklarni taqdim etishi bilan ajralib turadi. Xususan, ushbu tarif   abonentlari ZiyoNET xizmatidan abonent to‘lovi uchun 50% chegirma asosida foydalanishlari mumkin. Shuningdek, masofaviy ta'lim uchun O'zbekiston Respublikasi Oliy ta'lim muasassalari, vazirliklar, idoralar, ilmiy-metodik markazlarning 100 dan ortiq o'quv va axborot platformalaridan internet-trafikni mutlaqo bepul foydalanish umkoniyati taqdim etiladi.

• Выгодный тариф для преподавателей и студентов учебных заведений
Учитывая важность сегодняшнего спроса на качественную мобильную связь и высокоскоростной интернет в сфере образования, национальный оператор UZTELECOM запускает доступный тарифный план TA’LIM, а также группу специальных Интернет-пакетов, для физических и юридических лиц.
Тарифный план TA’LIM – это выгодный тариф для студентов, преподавателей образовательных учреждений, которые ищут самые доступные решения для мобильной связи.
Тарифный план TA’LIM включают в себя 8 000 МБ Интернет-трафика, 1000 минут (и 300 минут по Узбекистану) и 500 SMS всего за 34 900 сумов в месяц.
А также, для обеспечения наиболее выгодного использования мобильного Интернета предлагаются специальные Интернет-пакеты номиналом в 5 000, 8 000 и 12 000 МБ, которые выгоднее привычных Интернет-пакетов до 20%.
Тарифный план TA’LIM отличается тем, что предлагает ряд преимуществ касаемо образовательной системы. Так, абоненты на данном ТП имеют возможность пользоваться услугой ZiyoNET со сниженной абонентской платой на 50%, а также совершенно бесплатный доступ к более 100 образовательно-информационным платформам для дистанционного обучения и веб-сайтам вузов, министерств, ведомств, научно-методических центров Республики Узбекистан без расхода интернет-трафика.