• “UZINFOCOM” Qirg‘izistonning “Infocom” davlat korxonasi bilan memorandum imzoladi
Qirg‘iziston Respublikasida “UZINFOCOM” Yagona integratori va Qirg‘iziston Respublikasi Raqamli rivojlanish vazirligi huzuridagi “Infocom” davlat korxonasi o‘rtasida axborot-kommunikatsiya texnologiyalari sohasida hamkorlik to‘g‘risida memorandum imzolandi.
Ishchi tashrif doirasida “UZINFOCOM” Yagona integratori tomonidan O‘zbekiston Respublikasi hududida faoliyat yuritayotgan loyihalar taqdimoti o‘tkazildi.
Shuningdek, ishchi guruh Davlat xizmatlari markaziga tashrif buyurdi hamda “Infocom” DК faoliyati bilan tanishdi.
Memorandum – ustuvor yo‘nalishlar identifikatsiya tizimlari va bulutli yechimlar faoliyati bo‘yicha tajriba almashishdan iborat.

• «UZINFOCOM» подписал меморандум с Государственным предприятием «Infocom» в Кыргызстане
В Кыргызской Республике был подписан меморандум о сотрудничестве в сфере информационно-коммуникационных технологий между Единым интегратором "UZINFOCOM" и государственным предприятием "Infocom" при Министерстве цифрового развития Кыргызской Республики.
В рамках рабочего визита Единым интегратором "UZINFOCOM" была проведена презентация проектов, действующих на территории Республики Узбекистан.
Также компания посетила центр государственных услуг и ознакомилась с деятельностью ГП "Инфоком".
Приоритетным направлением меморандума является обмен опытом в области систем идентификации и облачных решений.