1. Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar (xarid e’lon qilinishidan kamida 6 oy oldin).
2. Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga 2022-yil ikkinchi yarmida xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar (xarid e’lon qilinishidan kamida 6 oy oldin). (XLS, 40 KB)
3. Davlat byudjeti, davlat maqsadli jamg‘armalari hamda byudjet tashkilotlarining byudjetdan tashqari jamg‘armalari hisobiga 2022-yil ikkinchi yarmida xarid qilinishi rejalashtirilgan tovarlar (ishlar, xizmatlar) to‘g‘risidagi ma’lumotlar (xarid e’lon qilinishidan kamida 6 oy oldin). (XLS, 225 KB)

• 4. Сведения о планируемых к приобретению товаров (работ, услуг) за счет государственного бюджета, государственных целевых фондов, а также внебюджетных организаций
Сведения о планируемых к приобретению товаров (работ, услуг) за счет государственного бюджета, государственных целевых фондов, а также внебюджетных организаций (не менее чем за 6 месяцев до закупок).
Сведения о планируемых к приобретению товаров (работ, услуг) в второй половине 2022 года за счет государственного бюджета, государственных целевых фондов, а также внебюджетных организаций (не менее чем за 6 месяцев до закупок). (XLS, 40 KB)