• “Aloqabank” boshqaruv raisi “O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yoshlar murabbiysi” faxriy unvon bilan taqdirlandi
26.10.2020
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev “K.N.Irisbekovaga “O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yoshlar murabbiysi” faxriy unvonini berish to‘g‘risida”gi farmonni imzoladi.
Bugun “Aloqabank” boshqaruv raisi Kommuna Irisbekovaga “O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yoshlar murabbiysi” faxriy unvoni topshirildi.
Tadbirda ushbu yuksak unvon «Aloqabank» boshqaruvi raisi Kommuna Narinbayevna Irisbekovaga mamlakat iqtisodiy qudratin yuksaltirishdagi ko‘p yillik samarali mehnati, yurtimizda bank tizimini xalqaro standartlarga mos ravishda rivojlantirish, sohada chuqur bilim va yuqori malakaga ega bo‘lgan professional kadrlarni tayyorlashga munosib hissa qo‘shayotganining samarasi ekanligi qayd etildi.

• Председатель правления АКБ «Алокабанк» награждена почетным званием «Заслуженный наставник молодежи Республики Узбекистан»
26.10.2020
Президент Республики Узбекистан Шавкат Мирзиёев подписал указ о награждении К.Н. Ирисбековой почетным званием «Заслуженный наставник молодежи Республики Узбекистан».
Сегодня председателю правления АКБ «Алокабанк» было вручено почетное звание «Заслуженный наставник молодежи Республики Узбекистан».
Как было отмечено на мероприятии, это является заслуженной наградой за достойный вклад председателя правления АКБ «Алокабанк» Коммуны Наринбаевны Ирисбековой: многолетнюю плодотворную работу по повышению экономической мощи страны, развитие отечественной банковской системы в соответствии с международными стандартами, подготовку профессиональных кадров, обладающих глубокими знаниями и высокой квалификацией.