2020 yil 5 oktabr kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi axborot-kommunikatsiya texnologiyalari yo‘nalishiga oid fanlarni chuqurlashtirib o‘qitishga ixtisoslashtirilgan maktabga 2020/2021 o‘quv yili uchun 5-9 sinflarga o‘quvchilar qabul qilish uchun kirish onlayn imtihonlarning ikkinchi bosqichi boshlandi.
Ikkinchi bosqichga muvaffaqiyatli o‘tgan o‘quvchilar Zoom dasturi orqali onlayn suhbatda ishtirok etadilar. 5-sinf o‘quvchilari uchun onlayn suhbatlar 5-6 oktabr kunlari o‘tkazilmoqda. 6-sinf o‘quvchilari uchun onlayn suhbatlar 7 oktabr kuni, 7-sinf o‘quvchilari uchun 8 oktabr kuni va 8-9-sinf o‘quvchilari uchun 9 oktabr kuni o‘tkaziladi.

• Стартовал второй этап вступительных онлайн-экзаменов в Специализированную ИКТ-школу имени Мухаммада ал-Хоразмий
Сегодня 5 октября стартовал второй этап вступительных онлайн-экзаменов в 5-9 классы Специализированной школы по углубленному изучению предметов направления информационно-коммуникационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий на 2020/2021 учебный год.
Успешно прошедшие во второй этап ученики проходят онлайн-собеседование с использованием программы ZOOM. Онлайн-собеседования для учеников 5-го класса пройдут 5-6 октября, для учеников 6-го класса 7 октября, для учеников 7-го класса - 8 октября и для учеников 8-9 классов 9 октября.