• “Yagona integrator UZINFOCOM” MCHJ tanlov o’kazmoqda
“Yagona integrator UZINFOCOM” MCHJ quyidagi lotlar boʻyicha ishlar amalga oshirilishi yuzasidan takliflar tayyorlash, taqdim etish va koʻrib chiqish boʻyicha tanlov oʻtkazmoqda:
“Toshkent shahar, 100035, Bunyodkor shoh koʻchasi, 1-uy manzili boʻyicha joylashgan Oʻzbekiston Respublikasi Oliy Majlisining Qonunchilik palatasi elektron ovoz berish avtomatlashtirilgan tizimi” loyihasi;
“Toshkent shahar, 100078, Islom Karimov koʻchasi, 9-uy manzili boʻyicha joylashgan Oʻzbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati ovozlarni hisoblash elektron tizimini takomillashtirish” loyihasi.
Tanlovga boʻlgan talablar mazkur eʼlonga ilova koʻrinishida keltirilgan.
Buyurtmachi tanlov oʻtkazishni rad etish va ariza qabul qilish sanasi tugagunga qadar istalgan vaqtda kelib tushgan barcha arizalarni bekor qilish huquqini oʻz zimmasida qoldiradi.
Tanlov hujjatlari (yuklab olish)
“Oʻzbekiston Respublikasi Oliy Majlisining Qonunchilik palatasi elektron ovoz berish avtomatlashtirilgan tizimi” texnik topshrig’I (yuklab olish)
“Oʻzbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati ovozlarni hisoblash elektron tizimini takomillashtirish” texnik topshrig’I (yuklab olish)

• ООО «Единый интегратор UZINFOCOM» проводит конкурсный отбор
ООО «Единый интегратор UZINFOCOM» проводит отбор по подготовке, предоставлению и рассмотрению предложений на выполнение работ по следующим лотам:
— проект «Автоматизированная система Электронного голосования Законодательной палаты Олий Мажлиса Республики Узбекистан, расположенного по адресу г. Ташкент, 100035, пр. Бунёдкор, д. 1»;
— проект «Модернизация электронной системы подсчета голосов Сената Олий Мажлиса Республики Узбекистан, расположенного по адресу г. Ташкент, 100078, ул. Ислама Каримова, д. 9».
В отборе могут принять участие компании (далее — Участники), соответствующие требованиям, изложенным в ниже приведенных требованиях.
Заказчик оставляет за собой право отказаться от проведения отбора и отклонить все поступившие заявки в любое время до даты окончания приема заявок.
Конкурсная документация (скачать)
Техническое задание «Автоматизированная система Электронного голосования Законодательной палаты Олий Мажлиса Республики Узбекистан (скачать)
Техническое задание «Модернизация электронной системы подсчета голосов Сената Олий Мажлиса Республики Узбекистан (скачать)