• “Zamonaviy menejment” va “Boshqaruv mahorati” bo‘yicha xodimlar malaka oshirdi
Joriy yilning 28 sentyabr kuni Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi xodimlari va tizimdagi tashkilotlar rahbar xodimlarining 15 nafari O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi akademiyasida “Zamonaviy menejment” va “Boshqaruv mahorati” yo‘nalishlari bo‘yicha malakalarini oshirib sertifikatlar bilan taqdirlandi.
Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vazirligi xodimlari va tizimdagi tashkilotlar rahbar xodimlarining yana 15 nafari Davlat boshqaruvi akademiyasida “Zamonaviy menejment” va “Boshqaruv mahorati” yo‘nalishlari bo‘yicha malakalarini oshirish rejalashtirilgan.

• Персонал обучается по направлениям: «Современный менеджмент» и «Навыки управления»
28 сентября 2019 года в Академии государственного управления при Президенте Республики Узбекистан прошли обучение 15 сотрудников Министерства по развитию информационных технологий и коммуникаций  Республики Узбекистан и руководители предприятий и организаций системы министерства.
Еще 15 сотрудников Министерства по развитию  информационных технологий и коммуникаций, а также  старшие руководители предприятий отрасли планируют усовершенствовать свои навыки по направлениям «Современное управление» и «Управленческие навыки» в Академии государственного управления.